Fundraiser/ka

Charita Kaplice Částečný úvazek Dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Ivana Žáčková

Ředitelka / statutární zástupce
Tel.: 731 604 509 E-mail: reditel@ckrumlov.charita.cz

Charita Kaplice - částečný úvazek dle dohody

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni, který/která spolu s námi dokáže získávat dárce a podporovatele pro vizi charitního díla a posouvat pomoc lidem v nouzi dále.

Charita Kaplice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci. Pro naši práci je klíčová podpora dárců.

Hledáme člověka, který:

  • je týmový hráč schopný samostatně pracovat,
  • je pozitivně naladěný a věří ve smysl pomoci potřebným bez rozdílu,
  • umí přemýšlet v souvislostech, nebojí se čísel a je systematický,
  • má rád přesnost, je vytrvalý a nebojí se prezentovat činnost Charity,
  • má chuť se pouštět do nových věcí, je inovativní a připraven se dále vzdělávat,
  • je orientován v neziskovém sektoru, umí využít svých zkušeností a vazeb,
  • má řídící schopnosti, zkušenost s fundraisingem,
  • má SŠ/VŠ vzdělání, je aktivní řidič a domluví se jedním světovým jazykem.

Náplň práce:

  • péče o stávající dárce a získávání nových dárců a partnerů, především z řad fyzických osob a firem,
  • samostatná příprava a řízení fundraisingových kampaní a akcí,
  • naplňování a monitorování FR strategie s cílem postupného zvyšování počtu dárců i objemu darů,
  • práce s databází dárců a podporovatelů,
  • přímá komunikace s dárci a partnery, prezentace záměrů organizace,
  • práce na fundraisingové strategii a plánu a zajištění jejich dodržování,
  • úzká spolupráce s dalšími kolegy – PR, koordinátor Tříkrálové sbírky aj.

Nabízíme:

  • smysluplnou práci s možností spoluvytvářet další směřování organizace,
  • zajímavou kreativní práci na plný úvazek, po dohodě i možnost kratšího úvazku,
  • možnost plánovat a koordinovat fundraisingové kroky velké stabilní organice a ve spolupráci s kolegy je realizovat,
  • kvalitní zaškolení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • férové ohodnocení odpovídají požadovaným kompetencím,
  • nástup dohodou.