Sociální pracovník/ice v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež MOLO Velešín

Velešín Plný úvazek Ihned výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Lucie Matušová

Sociální pracovnice
Tel.: 734 435 181 E-mail: lucie.matusova@ckrumlov.charita.cz

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež MOLO Velešín přijme
s
ociálního pracovníka/pracovnici

Pracoviště: Velešín
Pracovní úvazek: 0,9 úvazku (doba určitá s možností prodloužení)
Minimální stupeň vzdělání: VOŠ nebo VŠ (v souladu se zákonem 108/2006 Sb., o soc. službách)
Nástup možný ihned
Platové ohodnocení: 22.500,- Kč + odměny

Náplň práce
* přímá práce s uživateli sociální služby pro děti a mládež
* individuální plánování
* dokumentace a administrativa
* revize standardů kvality sociální služby
* propagace sociální služby

Požadujeme
* Vzdělání: VOŠ nebo VŠ (v souladu se zákonem 108/2006 Sb., o sociálních službách)
* ochotu se dále vzdělávat, schopnost samostatné práce i práce v týmu, kreativitu
* sebereflexi, aktivní přístup, schopnost zvládat zátěžové situace, flexibilitu
* zodpovědnost, otevřenost, dobré organizační a komunikační schopnosti
* znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B výhodou, trestní bezúhonnost

Nabízíme
* společně s vámi budeme usilovat o váš profesní a osobní rozvoj
* profesionální přístup s přátelskou atmosférou
* zajímavou a kreativní práci s možností dalšího vzdělávání v oboru
* supervize a odborný dohled
* 5 dní dovolené navíc

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání následujících dokumentů na email: lucie.matusova@kaplice.charita.cz

  1. strukturovaný životopis
  2. motivační dopis (max. 1 A4) - v obsahu motivačního dopisu popište: Co Vás motivuje k práci s cílovou skupinou děti a mládež?

K ústnímu pohovoru budou přizváni vybraní uchazeči. Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.

Pro získání bližších informací volejte: Bc. Lucie Matušová (vedoucí sociální služby NZDM) na telefonní číslo: 734 435 181 nebo piště na e-mail: lucie.matusova@kaplice.charita.cz