Pracovník/ice v sociálních službách - pečovatel/ka

Charita Kaplice Plný úvazek Dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Vilma Rakušanová

Pracovnice v sociálních službách pověřená vedením sociální služby
Tel.: 731 604 449 E-mail: vilma.rakusanova@ckrumlov.charita.cz

Charita Kaplice přijme

Pracovník/ice v sociálních službách - pečovatel/ka sociální služba - Charitní pečovatelská služba

Pracoviště: Převážně správní území města Kaplice

Kontaktní osoba: Vilma Rakušanová - vedoucí pečovatelské služby

Pracovní úvazek: celý (1,0), doba určitá s možností prodloužení

Minimální stupeň vzdělání: SOU, SŠ ukončené maturitní zkouškou (v souladu se zákonem 108/2006 Sb., o soc. službách)

Nástup možný: po domluvě, možný ihned

Platové ohodnocení: 22.500/měsíc (+ pololetní a roční odměny)

Náplň práce

  • podíl na přímé realizaci poskytování sociální služby dle z. č. 108/2006 Sb., o soc. službách, ve znění pozd. předpisů
  • přímá práce s uživateli, poskytování základního sociálního poradenství
  • individuální plánování
  • dokumentace a administrativa
  • revize standardů kvality sociální služby
  • propagace sociální služby

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání, v ideálním případě v souladu se zákonem 108/2006 Sb.,
    o sociálních službách (praxe v sociální oblasti výhodou)
  • znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, orientace v problematice sociální práce a legislativě
  • trestní bezúhonnost
  • otevřený a vřelý vztah k cílové skupině – senioři dobré komunikační a organizační schopnosti, ochotu se dále vzdělávat
  • zodpovědnost, otevřenost a flexibilitu, schopnost týmové spolupráce, empatie
  • dobrý psychický a fyzický stav, schopnost zvládat zátěžové situace
  • znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • možnost realizace v rámci organizace
  • zajímavou a kreativní práci s možností dalšího vzdělávání v oboru
  • rozvoj v jednotlivých dovednostech, které jsou obsáhlé v pozici v NNO
  • dovolenou navíc
  • kvalitní zaškolení, stáže v soc. službách, které jsou poskytovány pod hlavičkou organizece
  • supervize a odborný dohled

Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na e-mail: vilma.rakusanova@kaplice.charita.cz. Pro získání bližších informací volejte na telefonní číslo 731 604 449.