Místopředseda poslanecké sněmovny navštívil Charitu Kaplice

Ing. Jan Bartošek zavítal do Charity Kaplice. Jeho návštěva byla pro nás velkým přínosem, diskuse s ním byla příjemnější díky tomu, že v sociálních službách pracoval a naprosto přesně věděl, s jakými problémy se potýkají, komu jsou poskytovány či jakým přínosem jsou pro společnost,…

Dne 2. února 2015 jsme v Charitě Kaplice uvítali významnou návštěvu. Přijel k nám poslanec a místopředseda poslanecké sněmovny ČR, Ing. Jan Bartošek. Ing. Bartošek je v politice již od roku 2006, kdy se stal členem KDU-ČSL. V roce 2011 byl zvolen místopředsedou strany pro oblast sociální politiky.

Přestože je jeho program velmi vytížený, našel si chvilku, aby se setkal nejen s  ředitelkou Charity Kaplice, Mgr. Ivanou Žáčkovou, ale i s ostatními pracovníky Charity Kaplice. S paní ředitelkou diskutovali zejména o běžných problémech sociálních služeb. Před odjezdem, vyjádřil ještě přání podívat se alespoň do jedné ze sociálních služeb, které Charita Kaplice poskytuje.

Prohlídka se uskutečnila v Sociální rehabilitaci Tolerance Kaplice, která sídlí v ulici Kostelní 128 v Kaplici a je poskytována osobám se zdravotním postižením na Kaplicku.  Pan místopředseda se velice živě zajímal o činnosti, které s klienty děláme, na pokroky klientů, kterých dosáhli s naší podporou apod. Než se s námi rozloučil, věnoval sociální službě i menší finanční dar a od nás získal na památku jeden z výrobků našich klientů. Návštěva byla sice krátká, ale za to velmi příjemná. Děkujeme.

Autorka článku: Bc. Kristýna Regulová

Tříkrálová sbírka 2019
I VY MŮŽETE POMOCI