Propagace služeb Charity Kaplice na Kaplických slavnostech 2018

Propagace služeb Charity Kaplice na Kaplických slavnostech 2018

Po horkém létě, prázdninách a dovolených, se pracovníci sociálních služeb Charity Kaplice sešli na akci „Kaplické slavnosti“. Naším cílem bylo, stejně jako v minulých ročnících akce, prezentovat veřejnosti naše služby, současně nabízet k prodeji výrobky klientů našich služeb a věnovat se menším dětem.

Na Kaplické slavnosti jsme se nachystali předem, připravili stany, propagační materiály, výrobky. Zajistili jsme dostatečné množství pracovníků tak, aby se mohli věnovat jak prezentaci služeb, prodeji výrobků, tak i malým dětem. Dospělým jsme kromě informací o službách nabídli výrobky klientů, pro děti byl připraven prostor na vybarvování motivů na placky, přívěšky a magnetky. Ty si pak mohly za menší obnos zakoupit.

Počasí již nebylo tak slunné a teplé, ale přesto se u nás zastavil dostatek návštěvníků. Setkání s veřejností a prezentace služeb je pro nás vždy dobrou a příjemnou změnou oproti běžným pracovním dnům, kdy se věnujeme výhradně klientům našich služeb.

Děkujeme velice všem, kteří přispěli koupí výrobků, magnetek, přívěsků a placek. Výtěžek z akce bude využit na provoz sociálních služeb Charity Kaplice, pomůže udržet nebo zlepšit služby pro děti a mládež, pro lidi se zdravotním postižením a pro seniory. Děkujeme taktéž městu Kaplice, za možnost být na této akci přítomni. 

Těšíme se na Vás na akci „Kaplické slavnosti“ i v roce 2019.

foto kaplické slavnosti 2018 IIfoto kaplické slavnosti 2018

 

Napsal: Petr Šípek

Tříkrálová sbírka 2019
I VY MŮŽETE POMOCI